posteľ v tvare domčeka

Montessori postieľka v tvare domčeka je veľmi obľúbenou detskou postieľkou pre deti i rodičov, ktorá ponúka priestor pre oddych aj zábavu.

posteľ v tvare domčeka

Cenník Montessori postielok v tvare domčeka

montessori-postel-2018.pdf

Popis

Montessori detská postieľka v tvare domčeka umožňuje dieťatku príjemné samostatné spinkanie, dieťatko môže samovoľne hocikedy z nej zísť alebo si ísť ľahnúť vďaka nízkej výške postieľky a na druhej strane ponúka priestor na hru a rozvoj fantázie, stačí prehodiť deku a je z postieľky veľký stan a podobne.
Postieľka je pevná a stabilná vďaka certifikovaným lepeným smrekovým eurohranolom o hrúbke 86 x 72 mm. Všetky spoje postieľky sú tvorené stolárskym konštrukčným spojom (čap a rozpor) a spájané hrubými skrutkami s metrickým závitom. Toto zabezpečuje veľmi vysokú nosnosť postieľky, čiže nie je problém keď si pri dieťatko ľahne druhá či tretia osoba. 
K postieľke štandardne ponúkame a odporúčame pevný latkový rošt, ktorý zabezpečí vzdušnosť matraca. Na požiadanie vieme ponúknuť aj lamelový rošt.
K postieľke vieme vyrobiť rôzne doplnky podľa želania zákazníka ako sú bočnice, vyvýšené čelo, nožičky a iné. Bočnice môžu byť pevné alebo vyberateľné. Bočnice sú pevne prichytené k postieľke skrutkami o základňu postieľky. 
Na želanie zákazníka vieme vyrobiť postieľku na nožičkách. Nožičky sú buď súčasťou základnej konštrukcie, alebo samostatne montovateľné.  Výška nožičiek je individuálna. 
Povrchová úprava postieľky je lakovanie transparentným lakom alebo farebnými odtieňmi podľa základnej ponuky, prípadne podľa RAL vzorkovníka farebných odtieňov.  
Postieľky vyrábame na mieru v rozmeroch podľa želania zákazníka od 120 x 60 cm do 210 x 160 cm.

Technické parametre

  • hmotnosť: od 50 kg
  • materiál: smrekové drevo
  • rozmery od (š/h/v): 137,5/77,5/140 cm
  • rozmery matraca od (d/š): 120/60 cm
  • nosnosť: 160 kg

Farebné prevedenia postele:

podľa vlastného výberu z ponuky, prípadne miešame špeciálne odtiene

Objednávka

V prípade záujmu o naše výrobky, 
vyplňte nasledovný formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

Chcem postielku na matrac s rozmermi (d/š) cm

Ďalšia úprava nábytku