naše novinky

Bezprašné tabuľové kriedy

Bezprašné tabuľové kriedy

Súčasťou našej ponuky sú odteraz i bezprašné kriedy. V našej ponuke si môžete vybrať kriedy biele alebo farebné. Kriedy sú ideálne na písanie na tabuľu na našej učiacej veži PLAY.


Viac info nájdete TU>>

Drevená rybka nene v atelieri MontessoriKids

Drevená rybka nene v atelieri MontessoriKids

Naša Montessori vkladacia rybka "pláva" už aj v atelieri MontessoriKids v Bratislave

Viac info nájdete TU>>

Teraz Vám to namiešame podľa chuti

Teraz Vám to namiešame podľa chuti

Od dnešného dňa Vám namiešame presnú farbu podľa Vášho želania. Ponúkame Vám 213 odtienov podľa vzorkovníka RAL K7 classic a 1950 odtieňov podľa vzorkovníka NCS INDEX 1950 (Natural Color System). 

Learning tower Play

Learning tower Play

Predstavujeme Vám našu novinku pre rok  2018 Learning Tower Play, ktorá slúži dieťatku nielen na pomoc pri varení v kuchyni, ale i na tvorivé aktivity ako je kreslenie či počítanie. Táto vežička vznikla s potrebami našej najmladšej dcérky Lenky, ktorá veľmi rada kreslí, hrá sa montessori aktivitky so všetkými malými predmetmi a má rada farby. Okrem toho máme obdobie počítania všetkého možného. A tak sme spojili tieto Lenkine potreby do našej obľúbenej učiacej vežičky, ktorú máme už 4. rok v našej kuchyni. Len čo sme našej Lenočke predstavili nový produkt, nielen že ju ako prvé zaujali farebné drevené koráliky na počítadle, ale oslovili aj nášho syna Timka, ktorý ako prvák jej hneď vysvetlil koľko ich tam všetkých je, a prišiel sám na viaceré možnosti rátania do100. Lenku zaujali aj možnosti uloženia farebných drevených korálikov do rôznych tvarov, či rozdeľovanie po 5, alebo postupné ukladanie od 1 do 10 a takto sme sa prehrali prvýkrát pri našej vežičke niečo vyše hodinu :-). Okrem toho sa Lenka s Timkom vedia pekne spolu podeliť o pravú či ľavú stranu vežičky, jeden kreslí, druhý ráta, alebo kreslia obaja, keďže je tabuľka na kreslenie obojstranná. Lenka hneď vyskúšala všetky možnosti písania po tabuľke, zvonku, zvnútra, či zhora. Vyskúšali sme aj rôzne kriedy, biele i farebné,no nakoniec sme sa rozhodli pre bezprašné kriedy, ktoré majú niekoľko benefitov, toľko sa nedrobia, sú vhodné pre alergikov i astmatikov, vydržia dlhšie ako klasické kriedy, dokonca pri farebných kriedach je použité nezávadné potravinárske farbivo a stačí ich utierať suchou utierkou, čo chráni i povrch tabule. Tieto bezprašné tabuľové kriedy si i vy budete môcť čoskoro kúpiť na našej stránke. Tak šup do tvorenia s novou učiacou vežou PLAY!

MAMA a ja - CHCEME ĽUĎOM POMÁHAŤ PLNIŤ SI SNY

MAMA a ja - CHCEME ĽUĎOM POMÁHAŤ PLNIŤ SI SNY

Krásny článoček na blogu Dorota&Greta od Michaely Greškovej ako Grétka pripravuje zdravý puding na učiacej vežičke :-) Ďakujeme a nech všetkým trom princeznám čo najlepšie slúži! :-) ♥

Viac info nájdete TU>>

Dorota&Greta - NOVÝ ČLÁNOK Z NAŠEJ KUCHYNE

Dorota&Greta - NOVÝ ČLÁNOK Z NAŠEJ KUCHYNE

Obľúbená blogerka Miška Grešková, ktorá bloguje na stránke www.dorotagreta.com sa podelila s nami o svoju skúsenosť s učiacou vežičkou...

Učiaca vežička bol ten najlepší nápad. Síce v mieste, kde stojí, sa nedostanem do kuchynskej linky ale veď vždy si môžem veci z tejto časti pripraviť. Je stabilná, pevná, udrží aj mňa a pritom je taká ľahká, že si ju dokáže preniesť sama aj Dorotka.

Viac info nájdete TU>>

MONTESSORI - KÚTIK NA ČÍTANIE

MONTESSORI - KÚTIK NA ČÍTANIE

Predstavujeme vám novinku - krásnu detskú knižnicu z nasej dielničky, ktorú si už vyskúšal jej prvý majiteľ malá Natálka. O tom, ako si zriadili svoj čitateľský kútik, sa dozviete v tomto článku. 

 Viac info nájdete TU>>

MONTESSORI – PRVÝ KROK K MONTESSORI VÝCHOVE U NÁS DOMA

MONTESSORI – PRVÝ KROK K MONTESSORI VÝCHOVE U NÁS DOMA

Obľúbená blogerka Silvia Škultéty, ktorá bloguje na stránke www.minidiamondblog.com sa podelila s nami o svoju skúsenosť s učiacou vežičkou...

Viac info nájdete TU>>